Компанијата Nissan го претстави својот нов Juke-R. Ова возило е комбинација со тело на мал кросовер и со механика на спортски GT-R. Убавина во движење!

Коментари

коментари

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР