Еден од трендовите за коса оваа зима се несовршените кадрици. Ви покажуваме како на многу едноставен начин можете да ја навиткате вашата коса без топлина и различни препарати туку само користејќи старо чорапче и малку вода.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајубавата мала манекенка
Следна објаваМојата баба “Супер Херој”
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

2 КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР