Отсекогаш сме биле воодушевени од убавината на нашиот свет, и често сонуваме за нештата што неможеме да ги имаме или видиме. Погледнете низ објективот на фотографот Nathan Spotts.

Коментари

коментари

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР