Што и да правите, никогаш не престанувајте да сонувате!

Фото | Огнен Бојковски
Пост-продукција | Фросина Илиевска

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајкреативните 404 страни на Интернет
Следна објаваЧевлите од модното шоу на Victoria’s Secret
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР