Пародија на големиот хит на Adele “Rolling in the Deep”. Фантастично видео, според некои оценето и како подобро од оригиналот. Што мислите?

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПоследното лето – Ен Брешерс
Следна објаваКревети кои лебдат
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР