Познатото човече т.н “Малиот идиот” искреирано од самиот Моби, музичар, DJ и продуцент, кое досега сме го гледале на неговите спотови, благодарение на соработката со Swatch може да го носиме и на нашата рака. Часовникот доаѓа во специјална кутија во лимитирана верзија од само 7777 парчиња, со цена од 63.50 фунти.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСветлосен допир на Вашата библиотека
Следна објаваПасус по пасус
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР