Островот Тупаи во близина на Бора Бора, Француска Полинезија восхитува со својата форма во облик на срце. Се смета за моќен симбол за заедничкиот живот на младите јапонски двојки, кои се почесто го посетуваат за своето свадбено патување.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМладата разиграна девојка | Барселона, Шпанија
Следна објаваКога креативноста ќе потфрли
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР