Одлична фото-манипулација во која уметникот ја прикажува Бијонсе како врколак. Мора да признаеме дека обработката е одлична, посветено е големо внимание дури и на најмалите детали.

Коментари

коментари

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР