ml302_0203_hrt_flowers_xl

Рачно изработените подароци со многу љубов и внимание се секогаш подраги. Препуштете се на вашата креативност и израдувајте го партнерот со нешто уникатно.Доколку веќе сте го купиле подарокот, а немате идеја како да го спакувате, погледнете тука.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПодарете љубов и помогнете некому!
Следна објаваПокана за промоција | Парада на марионетките
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

1 коментар

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР