Тапетите се многу повеќе од обичен декоративен материјал – тие се медиум преку кој можете да ги изразите своите емоции.

Новиот тип на тапети веќе сега стана популарен во јавноста, а WallPepper®, како еден од лидерите во оваа област, продолжува да не изненадува со препознатливата графика, со своите авангардни технички решенија.

Prikažite emocije na svojim zidovimaPrikažite emocije na svojim zidovimaPrikažite emocije na svojim zidovima

Prikažite emocije na svojim zidovimaPrikažite emocije na svojim zidovima

Prikažite emocije na svojim zidovimaPrikažite emocije na svojim zidovimaPrikažite emocije na svojim zidovimaPrikažite emocije na svojim zidovimaPrikažite emocije na svojim zidovimaPrikažite emocije na svojim zidovimaPrikažite emocije na svojim zidovima

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваУникатна викендица со базен на покривот!
Следна објаваСовршени фустани за модерни прослави!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР