Nedelju dana odmora od 250.000 dolara

Ибица е веќе истражено игралиште за љубителите на добри забави, бурен ноќен живот и сè друго што доаѓа со него.

Дури и денес, клубовите кои ја прославија работат, но за оние туристи кои не сакаат нивниот одмор да помине во непроспиени ноќи и забави до зори, блиските острови нудат многу поинтересни опции.

Инсајдерската тајна на жителите на Ибица и тврдоглавите светски патници која ви ја откриваме овој пат е Isla Sa Ferradura, која е вистински рај за секој од нас. Приватниот имот кој се наоѓа таму доаѓа со шест спални соби, два базени и персонал на располагање во текот на целиот ден.

Nedelju dana odmora od 250.000 dolara

Nedelju dana odmora od 250.000 dolara

Nedelju dana odmora od 250.000 dolara

Nedelju dana odmora od 250.000 dolaraNedelju dana odmora od 250.000 dolara

Nedelju dana odmora od 250.000 dolaraNedelju dana odmora od 250.000 dolaraNedelju dana odmora od 250.000 dolaraNedelju dana odmora od 250.000 dolaraNedelju dana odmora od 250.000 dolaraNedelju dana odmora od 250.000 dolara

СПОДЕЛИ
Претходна објаваRalph Lauren: оваа совршена визија на летото ни се допаѓа!
Следна објаваLouis Vuitton – колекција есен/зима 2019!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР