На Mercedes-Benz CLS63 AMG не му е потребно никаква доработка, но тоа не ги сопрело креативците од Wald International да го направат совршен прекрасниот модел на Mercedes! 
Целосно црн, со нови браници, спуштена каросерија и огромни тркала, Wald International додаде дополнителна доза агресивност и уникатност! Под хаубата живее 5.5 литарски V8 мотор со два турбо полначи, 525 коњски сили и 700 Нм кои се повеќе од доволно. Уживајте!

Коментари

коментари

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР