Хотел Катикиес е еден од најдобрите луксузни хотели сместен на островот Санторини. Катикиес доби нов модерен ентериер, собите се делови од пештера уредени целосно во бела нијанса. Многу соби имаат џакузи бањи, голема дневна и трпезарија. Место за мир и релаксација, рај за тие што сакаат да одморат од секојдневните обврски и проблеми.НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР