Неделен хороскоп од 23.01. до 29.01.2017 година!

Прочитајте што ви препорачуваат sвездите за оваа недела, почитувани читатели! Овен Работа: Добар финансиски период. За невработените можно вработување. Љубов: Една ненадејна сребда би можела да премине...

Неделен хороскоп од 16.01. – 22.01.2017 година!

Почитувани наши читатели, прочитајте го вашиот хороскоп за претстојната недела! Овен Работа: По бурниот период, за вас драги Овнови следува една порелаксирана и помирна недела. Ви...

Омилен коктел според хороскопот

Кој коктел е идеален за секој хороскопски знак? Еве што велат ѕвездите. ОВЕН- Dark and Stormy Рум, лимета и пиво со ѓумбир- одличен избор за жешките...

Неделен хороскоп од 09.01-15.01.2017 година!

Почитувани читатели прочитајте го вашиот хороскоп за престојната недела! Овен Работа: Поволен период за сите претставници на првиот зодијачки знак, посебно ако работат со услужни дејности....

Неделен хороскоп од 01.1 до 07.1. 2017 година!

Драги наши читатели прочитајте го хороскопот за првата недела во новата година! ОВЕН Работа: Делувате многу вешто во најразлични ситуации на работното место, но внимавајте, без...

Хороскоп од 26.12.2016 до 01.01.2017 година!

Драги наши читатели, ви го претставуваме вашиот хороскоп за престојниот период!   ОВЕН (21.03-20.04) Работа: Ќе бидете преоптеретени со работните задачи, но во исто време ќе ве...

Неделен хороскоп од 19.12. – 25.12.2016 година!

ОВЕН Работа - Ништо не оди по планот оваа недела, но затоа вие имате план Б. Среќата е сепак на вашата страна. Љубов - Љубовните проблеми ве...

Неделен хороскоп од 12.12. – 18.12.2016 година!

ОВЕН Работа - Големите деловни очекувања, создаваат голема нетрпеливост и затегнати односи на работното поле. Спуштете ја топката, затоа што на тој начин нема да...

Неделен хороскоп од 05.12 – 11.12.2016 година!

ОВЕН Работа - Ја запоставувате  сопствената кариера заради кариерата на партнерот, но сега тоа мора да се смени. Не можете да седите со скрстени раце. Љубов...

Неделен хороскоп од 27.11. – 04.12.2016 година!

ОВЕН Работа - За следниот деловен проект, не заборавајте на вашите високи професионални можности. Реагирајте на прав начин, за подобро да се снајдете во дадената...

Хороскоп од 21.11. – 27.11.2016 година!

ОВЕН Работа - Ве очекуваат поголеми обврски што ќе морате да ги одработите за кратко време, но без нервоза и со добар тим на соработници....

Хороскоп од 14.11-20.11.2016 година!

ОВЕН Работа - Во следниов период, ќе бидете во ситуација да се договарате за нова работа со некој кој е склон на ризици и спремен...

Неделен хороскоп од 07.-13.11.2016 година!

ОВЕН Работа - Со доза на резерва, прифатете ги ветувањата на вашиот претпоставен или на некоја влијателна личност. Доколку со таа личност сте во емотивна...

Неделен хороскоп од 31.10 – 06.11.2016 година!

ОВЕН Работа - Тешкиот период е зад вас, одите сигурно понатаму, само малку се изморивте. Направивте драстични промени и ќе видите дека се ќе оди...

Неделен хороскоп од 24.10 – 30.10.2016 година!

  ОВЕН Работа - Ја решивте финансиската криза од минатата недела, но и понатаму ве мачи тоа, што немате доволно пари за вложување во проктот кој...

Неделен хороскоп од 18.10. – 23.10.2016 година!

ОВЕН Работа - Уште една работна недела, но овој пат плодна за вас Овнови. Ќе се радувате на подоброто работно место или на зголемените приходи. Љубов...