Неделен хороскоп од 22.05. – 28.05.2017 година!

ОВЕН Работа - Чувствувате силен финансиски притисок, па од вас се очекуваат малку поинакви деловни активности кои можат  да ви донесат многу поголеми пари. Љубов -...

Неделен хороскоп од 15.05. – 21.05.2017 година!

ОВЕН Работа - Eнергетскиот статус на Овновите се менува на подобро. Почнуваат да се движат сите работи на кои работевте минатите недели или за кои...

Неделен хороскоп од 08.05. – 14.05.2017 година!

ОВЕН Работа - Имате силна потреба за докажување. Во текот на оваа недела, можете да направите поголем скок во кариерата. Новото друштво ви ја зголемува...

Неделен хороскоп од 01.05 до 07.05 2017 година!

Овен Работа: Делувате многу промислено, а ситацијата на работното место многу детално ја анализирате. Ќе мора да донесете некоја брза одлука периодов која ќе биде...

Неделен хороскоп од 03.04 до 09.04.2017 година!

Овен Работа: Вашата материјална состојба ќе биде во застој оваа недела. Можни проблеми во врска со некои стари долгови. Љубов: Ќе ве привлекува идејата за авантура....

Неделен хороскоп од 27.03 до 02.04.2017 година!

Овен Работа: Што се однесува до работата, следува поволен период за преставниците на првиот зодијачки знак. Можна е промена на работната позиција, на повисоко работно...

Неделен хороскоп од 20.03 – 26.03.2017 година!

ОВЕН Работа - Финансискиот момент, ви е најважен оваа недела. Вистинско време е да ризикувате. Љубов - Пријатно се чувствувате, заради вниманието кое го добивате од...

Неделен хороскоп од 13.03 до 19.03 2017 година!

Овен Работа: Ќе ви се насоберат премногу обврски, а вие како повеќе да сте расположени да појдете на кафенце со колегите и пријателите. Љубов: Со една...

Неделен хороскоп од 06.03 до 12.03. 2017 година!

Овен Работа: Се наоѓате во една помалку "нејасна" ситуација и ќе ви се чини на моменти дека сте жртва на нечија завера. Ќе биде присутен...

Хороскоп од 27.02 до 5.03 2017

Oвен Работа: некој ќе се обиде ве контролира на работното место, но вие ќе го занемарите тоа. Гледајте го тоа како предизвик за да го...

Неделен хороскоп од 20.02 до 26.02. 2017 година!

Овен Работа:На почетокот сте на многу важен период што се однесува до работата. Нема потреба од поголема нервоза, не ја расипувајте вашата енегија. Фокусирајте се!...

Неделен хороскоп од 13.02. до 19.02.2017 година!

Овен Работа: Сите ваши лични ангажмани ќе вродат со плод во оваа недела. Марс и Венера се во добра позиција, а со тоа и позитивната...

Неделен хороскоп од 06.02. до 12.02. 2017 година!

Oвен Работа: Значаен период за напредување во работата. Сигурни материјални добивки ве очекуваат во наредниов период. Љубов: Многу можно е да наидете на вашата сродна душа...

Неделен хороскоп од 30.01 до 5.02.2017 година!

Овен Работа: Ќе ви биде потребно поголемо количество на енергија за да може да одговорите на обврските кои ве очекуваат неделава. Авторитативна личност ќе ви овозможи...

Неделен хороскоп од 23.01. до 29.01.2017 година!

Прочитајте што ви препорачуваат sвездите за оваа недела, почитувани читатели! Овен Работа: Добар финансиски период. За невработените можно вработување. Љубов: Една ненадејна сребда би можела да премине...

Неделен хороскоп од 16.01. – 22.01.2017 година!

Почитувани наши читатели, прочитајте го вашиот хороскоп за претстојната недела! Овен Работа: По бурниот период, за вас драги Овнови следува една порелаксирана и помирна недела. Ви...