`Statement` обетки…

Впечатливи, атрактивни, авангардни, предизвикуваат посебно внимание каде и да се појавите. Дефинитивно еден од најинтересните модни додатоци повторно се враќаат во мода.

Предимензионираните обетки лесно може да ги вклопите во скоро секоја комбинација која ќе ја одберете. Освен златните и сребрените, најмногу ќе се носат обетки со јаки, интензивни бои.

Оваа сезона правилото е “More is More”. Од нашата галерија на обетки која ја одбравме за вас, пронајдете го вашиот омилен модел.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваSирнете во една од најлуксузите вили на светот!
Следна објаваМорковот го подобрува видот – вистина или мит?
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Нејзина омилена изрека е "Смејте се, ништо не е повредно од насмевката".

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР