Секогаш оригинални и уникатни, така може да се опишат модните колекции на “Zara”. Така е и со најновата линија на плетени торби кои неодамна ја престави оваа модна куќа. Прекрасни модели, со необични форми, навистина уникатни и единствени.

Погледнете ја колекцијата, сосема нешто ново и интересно!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКреирајте мини градина во вашето купатило!
Следна објаваКако од мал стан да направите уникатна “палата”!
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Нејзина омилена изрека е "Смејте се, ништо не е повредно од насмевката".

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР