Спектакуларен бутик хотел на Санторини!

Дизјнерската фирма Patsios, неодамна го реновираше Cave Suite, спектакуларен бутик хотел на Санторини. Новиот дизајн на енериерот, на гостите им пружа пријатно чувство на релаксирање како и суптилно чувство на луксуз, што во хотелските апартмани го постигнаа со препознатливиот елегантен стил. Новиот реновиран простор нуди едноставни и јасни архитектонски обележја, а самата интеграција на елементите на современиот дизајн се одвива на темелот на двете веќе споменати начела – едноставност и јаснотија.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајубавото пролетно издание на V&R Flowerbomb!
Следна објаваНајубави пролетни фустани и главните модни трендови!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР