Tattoo уметник кој вашите миленичиња ги претвора во најслатки тетоважи!

Благодарејќи на tattoo уметникот од Јужна Кореја, откривме дека домашните миленичиња во форма на тетоважа се многу слатки, некои послатки отколку во живо! Ако тоа е воопшто можно….

Иако тетоважите во Јужна Кореја се забранети, tattoo артистот од Сеул под името Jiran е познат по уникатните и неверојатно забавни тетоважи на домашните миленичиња.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНутриционистите се согласуваат – ова е најздравиот начин на готвење јајца!
Следна објаваТруднатa Beyoncé и Blue Ivy во Gucci на премиерата “Убавицата и sверот”!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР