8-4

Познатиот шведски моден бренд H & M, овој месец не израдува со веста дека ја подновија својата линија на панталони! Нови, модерни парчиња и силуети кои досега не сме ги виделе во понудата на овој  high-street бренд, тотално не воодушевија и денес ние ви прикажуваме дел од моделите за оваа есен.
На моделот Ginta Lapina, можеме да видиме дел од новите модели – од популарните ѕвонарки до комбинезони и кожни модели. Lookbook-от на H & М никогаш не изгледал подобро! Со оглед на тоа што го гледаме опсегот на црната и белата боја, очигледно е дека тоа е хитот на  сезоната.
6-5 5-8 (1) 4-8 1-9 prva-4 (3) druga-1 (1)

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објава[Филм] Рокерка
Следна објава“Од сосема друг агол”
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ