Креативни очила за сонце на Ана Карин Карлсон

Работејќи за еден од најстарите оптичарски дуќан во Лондон, Ана Карин Карлсон стана заинтересирана за очила за сонце. Посебно се воодушеви кога го виде гламурозениот стил на очила од 80-те на својот пријател.  Нејзината страст ја запали да отвори своја продавница, каде што таа направи уникатни очила кои го дополнуваат изгледот на модните писти. Со забавни бои и животински принтови, Ана-Карин Карлсон направи сензационални очила за сонце и прекрасни рамки за дипотерски очила, кои изгледаат супер модерни и оригинално во секој поглед.
BGD0X2Q_mx
BGD0UD0_mxBGD0UDE_mxBGD0P2E_mxBGD0P28_mxBGD0S1G_mxBGD0UD0_mxBGD0UD2_mxBGD0UDC_mxBGD0UDE_mx (1)BGD0X3Y_mxBGD0XB7_mxBGD0XBB_mxBGD0XBD_mxBGD0XBK_mxBGD0YCM_mxBGD0YCR_mx


Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваAston Martin со новиот „ѕвер“ на Гудвуд
Следна објаваСедум дена за вечност – Марк Леви
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ